Zapněte prosím JS

NEJLEPŠÍ ŠESTIMÍSTNÁ SIDE-BY-SIDE

NEJLEPŠÍ VE TŘÍDĚ

Díky dokonalé kombinaci výkonu, pohodlí, všestrannosti a hrubé síly zvládne RANGER CREW XP 1000 i nejnáročnější práce, poradí si s nejtěžším terénem. RANGER CREW je perfektní společník pro dlouhé pracovní dny.

BEZKONKURENČNÍ SCHOPNOSTI

Šest lidÍ a jejich vybavení. Těžký přívěs. Materiál na stavbu. Výlet s rodinou nebo přáteli. Motor ProStar 1000 - nejlepší motor ve své třídě - má vždy dost síly. S výkonem 82 koní nastavuje měřítka tažné síly a užitečného zatížení v tomto segmentu.

DALŠÍ ÚROVEŇ KOMFORTU

Je hladká jízda a hladká jízda v Rangeru. Vysoké zdvihy a nová lépe tvarovaná sedadla poskytují kultivované pohodlí po celý den. A také je tu posilovač řízení, výškově nastavitelný volant a spousta dalšího. V RANGERU CREW jste doslova obklopeni pohodlím.

POSTAVEN PRO HRUBOU SÍLU

RANGER CREW je dobře chráněn před kameny, pařezy a drsným terénem. Díky celoplošným podvozkovým krytům a masivnímu přednímu nárazníku ho nerozhodí ani ty nejhorší stezky. O 30% odolnější přední náhon a o 50% delší životnost spojky umožňují 3x delší intervaly údržby než dříve.

ŠPIČKOVÉ POHODLÍ

Vychutnejte si špičkové pohodlí nového interiéru se spoustou místa pro snadné nastupování a vystupování, luxus měkce čalouněných sedadel s vylepšeným bočním vedením, nebo nejjednodušší způsob nabíjení baterie vůbec. To nejdůležitější v RANGERU CREW jste totiž vy.

DOSTATEK ÚLOŽNÝCH PROSTORŮ

RANGER CREW myslí i na praktičnost. S 51 litry úložného objemu, přípravou pro D-kroužky a velkým úložným prostorem pod sedadlem nabízí dostatek místa pro vaše vybavení.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ V KABINĚ

Užijte si úložné prostory ve dvou integrovaných palubních přihrádkách nebo šest držáků na nápoje. Díky nabíjecí zásuvce v přístrojové desce je nabíjení baterie snadné a rychlé.

POHODLÍ PO CELÝ DEN

Užijte si celý den jedinečný jízdní komfort díky výškově nastavitelnému volantu a měkce polstrovaným nastavitelným sedadlům s vylepšeným bočním vedením.

VYDRŽÍ VÍC, NEŽ SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT

RANGER XP 1000 CREW je skutečný dříč, který vám zároveň zpříjemní život díky mnoha chytrým řešením. Přesvědčí vás i svojí spolehlivostí díky vylepšené spojce, robustnímu podvozku, o 15% pevnějšímu rámu a o 50% odolnějšímu zavěšení kol.

VÝKON POKAŽDÉ JINAK

Mějte RANGERA stále pod kontrolou díky třem jízdním režimům. Můžete si vybrat třeba ostrý režim Performance s maximálním výkonem, normální režim Standard nebo dokonalou kontrolu v režimu Work - v každém režimu je RANGER vždy trochu jiný.

ZESÍLENÉ VÁZACÍ BODY

Díky čtyřem továrním upevňovacím bodům máte vždy jistotu, že váš náklad zůstane v bezpečí i v drsném terénu.

UVEZE PŮL TUNY

Větší, o 2,5 cm hlubší a odolnější korba nabízí nejvyšší nosnost ve své třídě - 454 kg. Umožní vám tak zvládnout i velké úkoly rychleji a mnohem efektivněji.

s

Ranger Crew XP 1000-6 EPS

T1b

Odvezte až 6 osob a dokončete i ty nejnáročnější úkoly s RANGER XP 1000, který je zkonstruován s ohledem na schopnosti, pohodlí a sílu.

  • Kapacita 6 osob
  • Zdvih odpružení 27,9 cm
  • Systém brzdění motorem (EBS)
  • Světlá výška 33 cm
  • Tažná kapacita 1134 kg
  • Posilovač řízení (EPS)
  • 14" litá kola

Cena od 709 990 Kč včetně DPH
Měsíčně od 4 040 Kč včetně DPH Tato nabídka a její parametry jsou pouze informativní. Pro konkrétní nabídku kontaktujte svého nejbližšího dealera Polaris.

Typ motoruČtyřtaktní DOHC dvouválec
Objem motoru999 cm3
Typy jízdních režimůHigh Performance On-Demand AWD/2WD/VersaTrac Turf Mode
Přední nápravaDvojitá A-ramena
Zdvih předního odpružení27.9 cm
Zadní nápravaDvojitá A-ramena, IRS
Zdvih zadního odpružení27.9 cm
Přední / zadní brzdyhydraulické, kotoučové / hydraulické, kotoučové
ABSNe
Ráfky14" z lehké slitiny
Celkové rozměry (DxŠxV)386 x 158 x 196 cm
Světlá výška33 cm
Rozvor kol287 cm
Suchá hmotnost858 kg
Celková nosnost včetně řidiče767 kg
Nosnost předního / zadního nosiče nebo úložiště0 kg / 454kg
Tažná kapacita1136 kg
Počet míst6
Objem palivové nádrže44 l
Posilovač řízení (EPS)Ano
Systém brzdění motorem (EBS)Ano
Aktivní kontrola sjezdu (ADC)Ne
NavijákNe
Přední světlaLED, s integrovanými směrovými světly

*parametry se mohou lišit v závislosti na homologaci i stupni výbavy