Zapněte prosím JS

Král všech offroadových tratí

PRVNÍ SÉRIOVĚ VYRÁBĚNÝ ZÁVODNÍ STROJ PODLE PŘEDPISŮ FIA!

RZR Pro R Factory je první účelově vyrobené závodní UTV v tomto odvětví. Jeho počítačově modelovaný podvozek s prostorovým rámem byl navržen se záměrem soutěžit ve třídě FIA T4, SCORE, Best in the Desert a Rally Raid.

Motor ProStar Fury 2.0L

Srdcem modelu RZR Pro R Factory je nejvýkonnější motor ve spotřebním side-by-side, ProStar Fury 2.0L. Ve své sériové podobě má tento čtyřválcový motor s přirozeným nasáváním výkon 225 koní. Velké chladiče umístěné vzadu a špičkový syntetický motorový olej Polaris Lubricants PS-4 Extreme zvyšují výkon a umožňují továrním jezdcům posouvat stroj dál i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Závodně vyladěný podvozek

Pouštní bestie Model RZR Pro R Factory je díky vysoce pevnému a lehkému podvozku s tlumiči FOX 3.0 Live Valve X2 Internal Bypass a závodně vyladěným systémem DYNAMIX DV připraven na všechny světové závody. Dále je obut do 35palcových pneumatik BFGoodrich, které maximalizují výkon a zároveň zůstávají bezpečně usazeny na kolech Method Race Wheels s exkluzivní technologií Bead Grip.

Připraven na každý závod

Velké chladiče umístěné vzadu a špičkový syntetický motorový olej Polaris Lubricants PS-4 Extreme zvyšují výkon a umožňují továrním jezdcům posouvat stroj dál i v těch nejnáročnějších podmínkách. Navíc závodně kalibrované hnací ústrojí se závodně vyladěnou převodovkou poskytuje maximální výkon. Vysoce pevné, ale přesto lehké materiály pak zvyšují celkový poměr výkonu a hmotnosti.

s

RZR Pro R Factory

Tato nabídka a její parametry jsou pouze informativní. Pro konkrétní nabídku kontaktujte svého nejbližšího dealera Polaris.

Technické parametry budou doplněny