Zapněte prosím JS

NEJLEPŠÍ ZÁBAVA VE ČTYŘECH

VÝKON JEŠTĚ NIKDY NEVYPADAL LÉPE

Mějte vše pod kontrolou i v tom nejdrsnějším terénu díky extrémnímu výkonu, 45,7 cm využitelného zdvihu a masivní přilnavosti 29palcových pneumatik. Od výjimečného agresivního designu, vynikajících terénních schopností až po propracovaný interiér - výkon ještě nikdy nevypadal lépe.

EXTRÉMNÍ OFF-ROADOVÉ ZÁŽITKY

RZR XP 4 1000 nově definuje svoji kategorii ve všech ohledech. RZR XP 4 1000 je dokonalou kombinací výkonu, obratnosti a vynikajících jízdních vlastností. Perfektně vyladěné pérování a robustní podvozek vám dávají jistotu a kontrolu i v nejtěžším terénu.

STAVĚNÝ PRO DRSNÝ TERÉN

RZR XP 4 1000 je drsný a svalnatý když se odhodlaně vrhá do dalších a dalších dobrodružství. Čím horší cesty, tím líp. A všude funguje stejně dobře, jako vypadá. Prémiové digitální přístroje optimalizují interakci mezi jezdcem a strojem a ostré LED akcenty vás spolehlivě odliší od ostatních.

VYLEPŠETE SVŮJ RZR SYSTÉMEM RIDE COMMAND

Prozkoumejte nové trasy, mějte dokonalý přehled o vozidle, propojte se s přáteli. K tomu navigace, mapování pomocí GPS, diagnostika vozidla, to je systém Ride Command. Lze dokoupit jako příslušenství.

V TERÉNU SE NEZTRATÍ

Pravděpodobně neexistuje terénní side by side, se kterou by zdolávalo terén více rekreačních pilotů a závodníků, než Polaris RZR. Díky promyšlené konstrukci a dokonale vyladěnému podvozku je RZR XP 4 1000 ideální syntézou výkonu a ovladatelnosti.

VYSOKÝ VÝKON

Srdcem RZR XP 4 1000 je motor. Motor, který má výkon okamžitě k dispozici, nikdy nezakolísá a je snadno ovladatelný. Dvouválcový motor ProStar 1000 s výkonem 110 koní a obrovským točivým momentem vás pokaždé doslova vystřelí ze zatáčky.

ŠPIČKOVÝ PODVOZEK

Kameny, pařezy, bahno nebo padlé kmeny nejsou pro RZR XP 4 1000 žádnou překážkou. S 45,7 cm využitelného zdvihu a prémiovými závodními tlumiči Walker Evans zkrotíte chaos terénu a budete mít jízdu vždy pod kontrolou.

VYNIKAJÍCÍ OBRATNOST

RZR XP 4 1000, to jsou jedinečné terénní zážitky. Díky vynikající ovladatelnosti a rychlému řízení reaguje RZR XP 4 1000 tak rychle, jako by vám četl myšlenky. Podvozek, odpružení a výkon je dokonale sladěný pro rekreační zábavu i skutečné terénní mistrovství.

UDÁVÁ TRENDY

Žádný jiný stroj v tomto segmentu nenabízí tak vzrušující kombinaci výkonu, schopností, designu, odolnosti a moderních technologií, jako RZR XP 4 1000.

ODVÁŽNÝ AGRESIVNÍ STYL

Ostré linie a agresivní design dávají ostatním ihned najevo, že svoji vášeň pro off-road berete vážně. Svalnatý vzhled podporují nejmodernější technologie včetně prémiových digitálních přístrojů nebo full-LED osvětlení.

HIGH-TECH INTERIÉR

Propracovaná ergonomie a atraktivní design interiéru nejsou samoúčelné: zajišťují řidiči co nejlepší výhled. Dokonalý přehled o stroji poskytuje inovativní centrální dotyková obrazovka (lze dokoupit jako příslušenství) a přehledná přístrojová deska, která je dobře čitelná i ve vysokých rychlostech.

TRAKCE IHNED K DISPOZICI

Rychle pracující systém pohonu všech kol znamená jistotu, že v každé situaci budete mít dostatek trakce. Jakmile systém zjistí protáčející se kolo, automaticky přesměruje výkon na ostatní kola s trakcí. Pohon předních kol se připojí okamžitě, takže může jízda pokračovat.

s

RZR 64 XP4 1000 EPS

T1b

Zvládněte jakýkoli terén s celosvětově nejoblíbenější side by side pro čtyři.

  • Motor ProStar HO 999
  • Tlumiče Walker Evans
  • 29" pneumatiky
  • Šířka 64"
  • Světlá výška 34,3 cm
  • Zdvih kol 40,6 cm (přední) a 45,7 cm (zadní)

Cena od 729 990 Kč včetně DPH
Měsíčně od 4 154 Kč včetně DPH Tato nabídka a její parametry jsou pouze informativní. Pro konkrétní nabídku kontaktujte svého nejbližšího dealera Polaris.

MotorProStar 1000
Typ motoruČtyřtaktní DOHC dvouválec
Objem motoru999 cm3
Typy jízdních režimůHigh Performance True On-Demand AWD/2WD
Přední nápravaDvojitá A-ramena
Zdvih předního odpružení40.6 cm
Zadní nápravaVlečná ramena se stabilizátorem
Zdvih zadního odpružení45.7 cm
Přední / zadní brzdyhydraulické, kotoučové s dvoupístkovými třmeny / hydraulické, kotoučové s dvoupístkovými třmeny
ABSNe
Přední pneumatiky29 x 9-14
Zadní pneumatiky29 x 11-14
Ráfky14" z lehké slitiny
Celkové rozměry (DxŠxV)370,8 x 162,6 x 187,3 cm
Světlá výška34.3 cm
Rozvor kol297.2 cm
Pohotovostní hmotnost755 kg
Celková nosnost včetně řidiče429 kg
Nosnost předního / zadního nosiče nebo úložiště0 kg / 136kg
Hmotnost nebrzděného přívěsu750 kg
Počet míst4
Objem palivové nádrže36 l
Posilovač řízení (EPS)Ano
Systém brzdění motorem (EBS)Ne
Aktivní kontrola sjezdu (ADC)Ne
NavijákNe
Přední světlaPřední a zadní LED s akcentními světly

*parametry se mohou lišit v závislosti na homologaci i stupni výbavy

Galerie